SVATEBNÍ LÍČENÍ, ÚČES

Troufám si říci, že svatební den je jeden z nejdůležitějších dnů v životě. Jedná se o významný krok a předchází tomu odpovídající příprava - najít správné šaty, místo, kytici,... věnujte proto čas neméně důležité věci - a to celkové vizáži...

Ve svatební den se klade důraz na dlouhotrvajícnost a preciznost nejen na fotografii, ale i v reálu. U účesu je samozřejmě neméně důležitá výdrž a aby vše ladilo nejen k vašemu charakteru, ale i stylu svatby. Poradím, co se k Vám hodí a doladíme vše do posledního detailu společně.

Celková svatební vizáž dodá takovou tu třešničku na dortu a vy se budete cítit skvěle :-).

Všemu předchází předsvatební zkouška, kde líčení i účes vyzkoušíme, promluvíme si o všech detailech svatebního dne a doladíme to přesně tak, abyste byla krásná a přesto jste to byla VY :-). Ať se jedná už o jednoduchý účes a jemné decentní líčení nebo výraznější make-up.

Ve svatební den jsem často jediná zastávka, kde máte čas se na chvíli zastavit, nadechnout se a prostě relaxovat. S tím vším Vám ráda pomůžu a jsem tam plně pro Vás. Na nevěstu si vždy beru nejvíce času, hýčkám ji a předem se domlouváme na vhodném místě příprav.  Často ke mně nevěsty chodí s obavami, jak jejich velký den dopadne a zda se vše stíhá... ode mě odchází uvolněné s vědomím, že vše je přesně tak jak má a svůj den si užijí.

Samozřejmě nesmíme zapomínat na přípravu svatebčanek, které mají v tento den také své místo a chtějí být po boku nevěsty krásné.